WYCIECZKI JACHTEM

Twoja przygoda na otwartym morzu!

WYPŁYŃ NA OTWARTE MORZE!

Udostępniamy Państwu możliwość przeżycia morskiej przygody, na pokładzie nowoczesnej i bezpiecznej łajby. Rejs naszym jachtem w ramach zaplanowanej wycieczki, to okazja do przeżycia niezapomnianej morskiej przygody i zdobycia wspomnień na lata.

Oderwij się na chwilę od rzeczywistości i poczuj zew morza. Nasze wycieczki, to nie tylko morskie przygody, ale możliwość zwiedzenia bałtyckim wysp, które z pozoru wydają się nudne i szare. Nic bardziej mylnego! Zabierzemy Cię na Bornholm, z niezmienioną architekturą od 200 lat i słynnymi śledziami bałtyckimi, Christianso, z niesamowitą morską fortecą oraz do pięknego, polskiego Trójmiasta.

REJSY

NAJPIĘKNIEJSZE WYSPY BAŁTYKU

Poznaj tajemnice wyspy Bornholm! Piękna, zielona wyspa z unikalną architekturą i wyspiarskim klimatem. Oprócz tego, przewidziane jest zawinięcie na Christianso, jednej z najbardziej malowniczych wysepek na morzy Bałtyckim. Na zakończenie, wizyta w niemieckim porcie Sasnitz.

Czas: 7 dni (6 nocy)

Program: Dokoła Bornholmu (zawinięcie do kilku portów), zawinięcie na archipelag Christianso, do Niemiec (zawinięcie do Sasnitz).

Liczba osób: Max 5 osób.

Cena: 1000 PLN/os + opłata za wyżywienie i opłaty portowe.

TAJEMNICE BORNHOLMU

Zobacz najpiękniejszą wyspę Morza Bałtyckiego. Zawiń do Nexo lub Svaneke i poznaj historię tajemniczej wyspy. Zielona wyspa, gdzie domy wyglądają tak samo, jak 200 lat temu. Polecamy szczególnie wędzone śledzie, przysmak Bornholmu.

Czas: 3 dni (dwie noce)

Program: Zawinięcie i nocowanie w Nexo lub Svaneke na Bornholmie.

Liczba osób: Max. 5 osób

Cena: 600 PLN/os +wyżywienie i opłaty portowe.

PORTY WYBRZEŻA GDAŃSKIEGO

Poczuj morską bryzę i przeżyj prawdziwą przygodę płynąc wzdłuż polskiego wybrzeża, aż do Zatoki Gdańskiej. Nocleg w pięknych miastach – Gdyni, Gdańsku lub Sopocie. Nie musimy przedstawiać tych miast –  to ikony polskiego morza!

Czas: 3 dni (2 noce)

Rejon: Zawinięcie i nocowanie w jednym z miast – Gdynia, Sopot lub Gdańsk.

Liczba osób: Max. 5/os

Cena: 500 PLN + wyżywienie i opłaty portowe.

MALOWNICZA USTKA

Ustka to jeden z mniejszych portów na polskim wybrzeżu. Kameralny, ale za to malowniczy z sennym, bajkowym klimatem małego portowego miasteczka. Wypłyń na otwarte morze i zawiń do Ustki, kierując się światłem słynnej latarni morskiej.

Czas: 1 dzień (1 noc)

Rejon: Ustka

Cena: 200 zł/os + wyżywienie i opłaty portowe.

PIĘKNE WŁADYSŁAWOWO

Władysławowo, najbardziej wysunięte na Północ miasto, ale również wyspiarski klimat i senne, piękne miasteczko. Popłyń na Półwysep Helski, odwiedź przylądek Rozewie i przejdź się promenadą we Władysławowie.

Czas: 1 dzień (1 noc)

Rejon: Władysławowo

Cena: 200 PLN\os + wyżywienie i opłaty portowe

Rejs BAŁTYCKI KAPER

To nie tylko nauka, ale okazja do przeżycia prawdziwej, morskiej przygody! Poczuj się jak prawdziwy kaper, żeglując po morzu, odwiedzając malownicze wyspy i bałtyckie porty. Rejs nastawiony głównie na naukę kierowania jachtem przeznaczaniem dla kandydatów na żeglarza lub sternika morskiego.

Czas rejsu: 7 dni (6 nocy)

Program: Rejs dookoła wyspy Bornholm (zawinięcie do 1 lub 2 portów), zawinięcie na archipelag Christianso, do Niemiec (zawinięcie do Sasnitz lub Travemunde).

Liczba osób: Max 5 osób

Cena: 1000 PLN/os + opłata za wyżywienie i opłaty portowe.

NASZ JACHT

Jacht żaglowy typu Gib Sea 402 Master. Jacht ma 12m długości i 80m2 powierzchni żagli, cumuje w Łebie. Solidne wykonanie, idealnie sprawdza się do rejsów wycieczkowych, szkoleniowych i sportowych.

Tylko 6 i 7 sierpnia 30% zniżki!

Zapraszamy do nas we wrześniu - tylko dzisiaj i jutro (6 i 7 sierpnia) dokonując rezerwacji na Booking.com otrzymacie aż 30% rabatu!

Sprawdź i przyjedź do nas!