APARTAMENTY BEATA W SASINIE

Oferta dla firm

szkolenia, spotkania frimowe, konferencje, wyjazd integracyjny

Oferta dla firm

Zachęcamy firmy do nawiązania współpracy z naszym ośrodkiem!

To idealne miejsce do zorganizowania konferencji, wykładów, szkoleń i wyjazdów integracyjnych dla firm. Piękna okolica, świeże powietrze pomogą wypocząć Państwu i waszym pracownikom. Poza salą konferencyjną, oferujemy wiele atrakcji rozrywkowych.

Nie musicie Państwo szukać ofert dużych hoteli i ośrodków– my zapewnimy Państwu najlepsze warunki!

Zaplecze, które posiadamy w naszej ofercie umożliwia organizacje wszelkiego rodzaju imprez firmowych i integracyjnych dla grup 30 osobowych. Komfortowe noclegi pozwalają na kilkudniowe pobyty połączone z różnymi atrakcjami dostępnymi na terenie jak i poza ośrodkiem. Wsparciem jest wyposażona sala z kominkiem, miejsce na organizację ogniska i różnego typu aktywności : rowery, nordic walking, konie. Zakres działań można dostosować indywidualnie. Zapewniamy możliwość pełnego wyżywienia lub cateringu podczas pobytu.

DLACZEGO WARTO?

Cisza, spokój, piękna okolica i bliskość morza. To główne atuty. Nasza sala zapewni Państwu możliwość przeprowadzenia szkoleń lub wykładu.

Do dyspozycji macie Państwo możliwość rozpalenia ogniska, grilla. Ponadto oferujemy wyżywienie na okres pobytu. Możemy również zorganizować specjalnie dla Was, niezapomniane wycieczki rowerowe i rejsy jachtem.

 

Przykładowe atrakcje :
– ognisko
– grillowanie,
– uroczysta kolacja np pieczony prosiak z dodatkami
– wycieczki bryczka, rowery, bus
– zachód słońca na plaży z lampką szampana
– różnego typu aktywności

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację autorskich projektów.

Tylko 6 i 7 sierpnia 30% zniżki!

Zapraszamy do nas we wrześniu - tylko dzisiaj i jutro (6 i 7 sierpnia) dokonując rezerwacji na Booking.com otrzymacie aż 30% rabatu!

Sprawdź i przyjedź do nas!